دانستنی های سفر

رزرو هتل آنلاین؛ نشانه‌هایی که هتل با چیزی که در وبسایت می‌بینید تفاوت دارد!

Rate this post

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده است. هتل لوکس و درجه یکی که بصورت آنلاین رزرو کرده اید آنقدر که به نظر می‌رسید خوب نیست. اصولا رزرو هتل بصورت آنلاین ممکن است گاهی شما را دلسرد کند. در رزرو هتل آنلاین گاهی تبلیغات هتل با چیزی که در عمل تجربه می‌کنید متفاوت است.

این مطلب جامع در مجله سفر،  گردشگری و جهانگردی سفر پیش را به هیچ عنوان از دست ندهید.

رزرو هتل آنلاین؛ شواهدی که نشان می‌دهند هتلتان با چیزی که در واقعیت می‌بینید متفاوت است!

اصولا یکی از مسائلی که در خرید اینترنتی وجود دارد این است که نمی‌توانید تجربه دقیقی از کالا یا خدمات مورد‌ نظر داشته‌ باشید. رزرو هتل آنلاین هم از این قاعده مستثنا نیست. گاهی شما به صورت آنلاین هتل یا اقامتگاهی رزرو می‌کنید. اما وقتی به آنجا می‌روید تفاوت را احساس می‌کنید. با ما در بلاگ اقامت ۲۴ همراه باشید تا تعدادی از عوامل آن را بررسی کنیم.

عکس‌ها به شدت فوتوشاپ شده اند!

بله! عکس‌های هتل در سایت رزرو هتل بسیار جذاب و زیبا هستند. اما آیا حتی خود ما عکس‌های بدمان را در فضای مجازی قرار می‌دهیم؟ همه سعی می‌کنیم بهترین عکس‌هایمان را در اینستاگرام بگذاریم. فیلترهای مختلف، تکنیک‌های ویرایش عکس و فوتوشاپ می‌تواند حتی بدترین را به بهترین تبدیل کند. اگر عکس‌های یک هتل زیادی خوب به نظر آمدند شاید باید به آن شک کنیم. سعی کنید عکس‌های واقعی هتل را در اینترنت بیابید. سایت‌های مختلفی وجود دارند که عکس‌هایی که مسافران هتل گرفته اند را به اشتراک می‌گذارند.

همچنین بخوانید:  انواع سفر چه هستند و چگونه بفهمیم چطور سفری را می‌پسندیم؟

وب‌سایت هتل‌ ممکن است بروز نباشد!

اینروزها اینترنت یکی از ابزار حیاتی علاقمندان به سفر است. اگر هتل برای بروزرسانی وبسایتش به خود زحمت نمی‌دهد، برای ارائه خدمات هم زحمتی نخواهد کشید. نه اینکه هر هتل و اقامتگاه کوچکی هم باید یک وبسایت عالی داشته باشد. اما توقع اینست که وبسایت هتل قابل اعتمادترین منبع برای تحقیق در مورد رزرو هتل مورد‌نظر باشد.

نظرات در سایت‌های ارزیابی عملکرد هتل مثل TripAdvisor همیشه قابل اتکا نیستند

سایت‌هایی مثل TripAdvisor در قبال نوشتن نظرات خوب از هتل‌ها پول می‌گیرند پس همیشه قابل اتکا نیستند. البته اگر نظرات مسافرانی که به سبک خودتان سفر می‌کنند را بررسی کنید بدردبخور است. البته در این راستا باید په پاسخ‌هایی که هتل‌ها به مشتریان خود داده‌اند هم توجه کنید. سعی کنید از چند منبع استفاده کنید تا دقت عملتان بیشتر شود.

 

دسترسی به یک مسئول پاسخگو در هتل سخت است

وقتی پاسخ درست و بموقعی از یک مسئول هتل به ایمیل‌ها و یا تماس‌هایتان نگیرید نشان از این دارد که ممکن است هنگام حضور شما در آن هتل هم میزان پاسخگویی هتل به شما پایین باشد. پس قبل از رزرو هتل سعی کنید با یک مسئول پاسخگو در هتل صحبت کنید. اگر میزان پاسخگویی آن‌ها شما را قانع کرد سپس می‌توانید به این هتل بیشتر فکر کنید.

وقتی گوگل مپ داستان متفاوتی از گفته‌های هتل نشانتان می‌دهد

گاهی هتل‌ها ادعا می‌کنند که در بهترین نقطه شهر و در نزدیکی همه جاذبه‌های گردشگری قرار گرفته اند. برای بررسی این ادعا کافیست از نقشه‌های گوگل یا Google Map استفاده کنید. با پیدا کردن موقعیت‌مکانی هتل براحتی می‌توانید صحت این ادعا را تحلیل کنید. حتی می‌توانید از طریق Google Street View نمای بیرونی هتل را هم ببینید. اگر تصاویر آن با تصاویر وبسایت هتل همخوانی نداشت، یا بنظر تمیز بنظر نمیامد، بهتر است دنبال هتل دیگری بگردید.

همچنین بخوانید:  مدیتیشن چگونه می تواند کیفیت سفر شما را بهبود ببخشد؟

در لیست هتل‌های دارای ساس قرار گرفته باشد

وبسایت BedBugReports.com به شما لیستی از هتل‌هایی که وجود ساس در آنها گزارش شده، ارائه می‌دهد. شاید از قرار گرفتن تعدادی از هتل‌های لوکس در این لیست متعجب شوید. اما مشکل ساس در تختخواب‌های هتل مشکلی بسیار فراگیر در هتل‌هاست. پس بهتر است برای پیش از رزرو هتل از نبودن هتل مورد نظرتان در این لیست اطمینان حاصل کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا